Yerinde Onarım

Yerinde Onarım

Her servis en iyi olduğunu iddia eder ancak servisin iyilik ya da kötülüğü kesinlikle verdiği hizmet ile ölçülebilir. Bu durum da kesinlikle yerinde onarım kriteri ile belli olacaktır. Bosch servisi olduğumuz her markada yerinde onarım hizmeti ile birlikte asıl servis hizmetinin nasıl olması gerektiği konusunda tüketicilere bir standart oluşturma konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Bu noktada herkesin örnek aldığı yerinde onarım kuralımız ile her şeyi çok net bir biçimde çözerek zamandan tasarruf etmekteyiz. Çağımızda en önemli konunun zaman olduğunu düşünür isek, bu noktada her zaman gerekli adımları attığımız içim müşterilerimizin zamanını çok net bir biçimde tasarruf ederiz ve onlar da bizi tercih eder.

Yerinde onarım konusunun bu kadar önemli bir konu olup olmadığını siz de bir arıza durumunda servisimizi kullanarak anlayabilirsiniz. Ancak tecrübe edilerek anlaşılabilecek bu konunun önemini zaten deneyenler ve eşyalarının hemen kullanıma girmesi ile çözen müşterilerimiz her tanıdıklarına bu konuda tavsiyede bulunarak hayatları boyunca arızalı eşyalar için çok uzun süreler harcamadıklarını göreceklerdir. Bu noktada her müşterimizin mutlak memnuniyeti ve yakınlarına bizi tavsiye edip etmediği bizim için çok önemli bir detaydır. Bu detayı eğer elde eder isek her türlü başarılı olduğumuzu hissederiz. Klima, beyaz eşya ve kombi konusunda müşterilerimizin isteklerini yerinde onarım kuralı ile yerine getirmekteyiz. Özellikle Anadolu yakasındaki faaliyetlerimiz rakiplerimizin de dikkatini çekerek piyasanın standardını bu şekilde belirlediğimizin farkındayız. Unutulmamalıdır ki kuralları koyanlar ticari hayatı yönetir. Biz de ticari hayatımızda koyduğumuz kurallar ile müşterilerimizin bizi tercih etmesi noktasında çok değerli işlere imza attığımızın farkındayız. Her müşterimizin hayran kaldığı yerinde onarım uygulamamız ile sizin de tanışma zamanınız geldi ise bizi hemen arayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>