Bosch Servisi

BOSCH SERVİSİ

Bosch servisi beyaz eşya, kombi ve klima tamiri konusunda sektörde en kaliteli hizmet veren servislerden biridir. Servisimiz hizmet kalitesini her geçen gün arttırmakta ve sizlere en kolay ve ekonomik çözümleri üretmektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve her zaman üstünde duran bosch servisi teknik konularda her zaman yanınızdadır. Yıllardır aynı sektörde hiç bir hizmetini sekteye uğratmadan hızlı ve güvenilir çözüm ortağınız olmaya devem ediyor.

Garantili Tamir

Bosch servisi beyaz eşya kombilerinizin tamiri sonrasında sizlere 2 yıl garanti sunmaktadır. Bu 2 yıllık garanti süresi boyunca onarımı yapılan cihazınızda aynı arıza meydana gelirse ücretsiz olarak tekrar onarımını gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işin daima arkasında durarak kesin çözümler üretiyoruz. Bazı durumlarda yapılan işin garantisi çok az bir süre geçmiş olsa bile bosch servisimiz insiyatif kullanarak ücret almadan arızayı garanti kapsamında gidermektedir.

Hızlı Servis

Bosch servisimiz sizler en hızlı servis hizmetini sunmak için kendi bünyesinde bir, çok çözüm üretmiş ve bu sayede sizlere en kısa zamanda bosch servis hizmeti vermektedir. Hızlı ve acil servis verebilmek için firmamızda her şey düşünülmüştür. Gerek coğrafi olarak seçilen atölyelerimiz gerek ise acil destek hattımız ve şehir trafiğinde kalmamak için kullandığımız motorize ekiplerimiz, mobil destek araçlarımız bunlardan sadece bir kaçıdır. Her zaman en geç 2 saat içinde hizmet verebilmekteyiz bunun yanı sıra istediğiniz saate ve güne randevu alabilirsiniz.

Bosch Servis Araçları

Servis araçlarımız tamamen donanımlı ve gerekli kapasiteye sahiptir. Servis aralarımız ile servise çıkan personellerimiz sürekli uydu takip sistemi ile takip etmekte ve size ne zaman ulaşabileceklerini denetlemekteyiz. Servis araçlarımızda cihazınızda oluşabilecek arızaları gidermek için gerekli orijinal yedek parçalar bulunmaktadır. Ayrıca tüm servis araçlarımızda evinizdeki cihazı iş yerimize getirebilmek için gerekli nakliye aparatları bulunmaktadır. Bu sayede tüm cihazlarınızı çizmeden ve hasar vermeden güvenle taşımaktayız.

Bosch Servisi Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimizde sizden gelen talepleri karşılamak için bu konuda uzman kişiler bulunmaktadır. Evinizde bozulan bosch markalı bir ürün için bizi aradığınızda çağrı merkezimizden tam donanımlı teknik bilgi alabilir ve bu bilgiler ışığında ufak arızaları servis çağırmadan kendinizde halledebilirsiniz. Bizi aradıktan hemen sonra çağrı merkezi çalışanlarımız size en yakın mobil servisimiz yönlendirirler ve bu sayede çağrı merkezi ile koordineli bir şekilde çalışan teknik ekibimiz çok kısa sürede evinizde olurlar.

Teknik Personel

Bosch servis çalışan personelleri konusunda uzman kendini geliştirmiş diksiyonu düzgün tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Tüm çalışanlarımız elektrikli ev aletleri konusunda gerekli ustalık belgesine sahiptir. Teknik personelimizle sürekli irtibatta olup periyodik zaman aralıkları ile kendilerini geliştirmeleri için seminerler hazırlamaktayız. Bunların haricinde yeni çıkan bir ürünün nasıl onarılabileceği ya da daha kaliteli bir onarımın nasıl gerçekleştirilebileceği hakkında eğitimler vermekteyiz.

Ekonomik Servis

Servisimiz bir, çok firmaya göre daha kaliteli olmasına karşın ekonomik tamir hizmeti sunmaktadır. Ekonomik servis hizmeti sunarken kesinlikle kalitemizden taviz vermiyoruz. Cihazınızdaki büyük maliyetli onarımlarda ödem kolaylığı sunuyor ve bunun yanında size alternatif tamir imkanları sunuyoruz. Değişimi gerekli olmayan parçaları değiştirmiyoruz yapılan işlemin hemen ardından cihazınıza ücretsiz periyodik bakım yapıyoruz. Bosch servis olarak cihazınızın bir parçası değişecekse bunu size bildirmeden yapmıyoruz ayrıca değişecek parça eğer tamir edilebiliyorsa bunun bilgisini size hemen veriyoruz.

 

 

 

Etiketler:

Benzer Yazılar

    Son Yorumlar