Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Bosch Servisi İstanbulBosch Servisi İstanbul 25 Yıllık tecrübesiyle Profesyonel, Ekonomik ve Hızlı,

Teknik Servis Hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Bosch servisi olarak 1985 yılından bu yana öncelikli amacımız hızlı, güvenilir, garantili servis hizmeti sunmaktır. Bu hedefe yönelik ekibimizi eğitiyoruz. Aynı zamanda değişen ve gelişen teknolojiyi alanında uzman teknik ekibimizle takip ediyoruz.

Bosch Markalı tüm beyaz eşya & klima & kombilerinizde sadece satış sonrasında oluşabilecek arıza, bakım onarım değil; montaj ve demontaj işlemlerini de yapmaktayız… Yaptığımız her işlem firmamız tarafından garantili olarak iade edilir. Hizmetlerimiz ve yedek parçalarımızın tamamı 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır.

İlkelerimiz, siz saygı değer müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Güler yüzlü ve uzman teknik ekibimizle amacımız, siz değerli müşterilerimize koşulsuz hizmet sağlamaktır. Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettikleri yere gelecekleri inancını prensip edinmiştir.

Sizde Bosch ürünlerinizde karşılaştığınız sorunlarla ilgili bizi arayın, memnun kalın.

7/24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezlerimiz

0536 234 20 03 & 0216 457 82 77