Bosch Servisi olararak 25 Yıllık tecrübeyle, Profesyonel, Ekonomik ve Hızlı, Teknik Servis Hizmeti sunmaktayız.

 
 

Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Bosch marka kurutma makinenizde sorun mu çıktı? Kurutma Makinenizi çalıştıramadınız mı ?

O halde bize ulaşın. Size bir telefon kadar uzağız… Teknik servis numaramız 0536 234 20 03

Kurutma makineleri bundan birkaç yıl öncesine kadar ülkemizde bir lüks olarak görülmekteydi gelişen yaşam tarzı ve iş yoğunlundan dolayı daralan zaman aralığında kurutma makineleri lüks olmaktan çıkmış ve bir ihtiyaç olmuştur bu yüzden kurutma makinesi kullanıcıları zamanla artmaktadır.kullanıcı sayısı arttıkça her firma kurutma makinesi üretimine ayrı bir önem vermeye başlamıştır bunun neticesinde kurutma makinesi üretiminde de belirli bir piyasa ve rekabet oluşmuştur.

Bu rekabet ortamından ise yine en iyi markalar başarılı olarak çıkmıştır bosch firması kurutma makinesi üretimde lider olmakla beraber kurutma makinelerindeki şık tasarımları ve kolay kullanımı sayesinde tüketicilerin ilk tercihi olmaktadır.kurutma makineleri de elektrikli ev aleti olduğu için zamanla arıza verebilir bu arızaların giderilmesi için ise mutlaka tecrübeli kişiler bulunmalıdır. Tecrübesiz kişilerin onarımını yaptığı kurutma makineleri geri dönüşü olmayan diğer arızalara yol açabilir ve size yeni bir kurutma makinesi almanın kapısını açabilir.bunun için kurutma makineniz arıza yaptığı zaman servimizi arayarak sadece kutruma makinesi onarımı yapan ekibimize bağlanabilirsiniz ve teknik destek alabilirsiniz.bosch kurutma makinesi servisimiz size en kısa zamanda ulaşır kurutma makinenizin tamirini evinizde gerçekleştirir. Kurutma makinelerinin bakımı çok önemlidir. Kurutma makinesi onarımları iki bölüme ayrılır bu bakımlarından ilki tüketicin kendi yaptığı basit bakımdır. Tüketiciler bu bakımı gerçekleştirmek için 5 yıkama sonrasında kurutma makinesinin su kabını boşaltmalı filtresini temizlemelidir.teknik bakım ise daha fazla detay içerir.

Teknik bakımlar servis atölyesinde yapılır.teknik bakım esnasında kurutma makinenizin her yeri sökülerek en ufak toza kadar temizlenir ve kurutma makinesi üstünde bulunan sensörlerin duyarlılığı test edilir. Bu sayede kurutma makineniz  uzun yıllar boyunca sağlıklı çalışır.Bosch kurutma makinenizde oluşan arızaların çözümü için bizi arayabilir ve en kısa zamanda kaliteli hizmetten yararlanın.

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.15_1155]
Rating: +1 (from 1 vote)
Bosch Kurutma Makinesi Servisi, 10.0 out of 10 based on 1 rating