Bosch 100. Yılını Kutluyor

Bosch 100 Yıldır Türkiyede Hizmet veriyor. 1910 yılından beri yaşam için teknoloji üretiyor.

bosch servisiOsmanlı İmparatorluğu döneminden başlayarak Türkiye’de bulunan ve gerçekleştirdiği sürekli yatırımlarla Türkiye’deki varlığını güçlendiren Bosch, bugün gelinen noktada otomotiv teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, bina teknolojileri ve endüstriyel teknoloji ana işkollarında yer alan yedi ayrı kuruluşu kapsıyor. Türkiye’deki faaliyetlerine bir temsilcilikle başlayan Bosch’un, Türkiye’deki 100 yıllık varlığı, uzun vadeli stratejisinin ve Türkiye’nin Bosch dünyası içerisindeki öneminin bir göstergesi.

Bosch son 100 yıl içerisinde bu topraklar üzerinde Osmanlı İmparatorluğu’ndan Türkiye Cumhuriyeti’ne uzanan süreci, iki dünya savaşını ve sayısız toplumsal olaya tanıklık etmiş, birçok ekonomik ve politik döngüyü yaşamış bir kuruluş. Tüm bu yıllar süresince Bosch, Türkiye ile özdeşleşerek Türkiye’nin bir parçası haline geldi. Bosch’un Türkiye’deki 100 yıllık mevcudiyetinde ve bugün sahip olduğu yüksek kaliteli üretimi, yenilikçi ürün ve hizmet çözümlerinde, özverili ve motive Türk çalışanlarının katkısı büyük.

Türkiye, Bosch için bir üretim, satış ve pazarlama merkezinden daha fazlasını ifade ediyor. Son yıllarda, ülke araştırma ve geliştirme aktiviteleri açısından büyük önem taşıyan Ar-Ge faaliyetleri, Bosch Türkiye operasyonundaki öncelikli konular arasında yer alıyor ve firmanın rekabetçi konumunu gelecekte de sürdürmesine olanak sağlıyor.

Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmanın gerekliliğine de inanan Bosch, özellikle eğitim ve çevre koruma konularında çeşitli projeler yürütüyor ve kurum olarak tüm operasyonlarında bu konulara öncelikli olarak yer veriyor. Bosch, Türkiye’deki ticari faaliyetlerinin yanı sıra üstlendiği kurumsal vatandaşlık görevleri ile de Türkiye’ye kalıcı yatırımlarını sürdürecek ve gelecek dönemde de aynı hassasiyet ile varlığını devam ettirecek.

Google:

Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Ekle

* işaretli lanları doldurmak zorunludur.

İsim *

E-Mail *

Siteniz