Anadolu Yakası Bosch Servisi

anadolu yakası bosch servisi

ANADOLU YAKASI BOSCH SERVİSİ 

Servisimiz İstanbul Anadolu yakası bosch servisi hizmetini uzun süredir devam ettirmektedir. Anadolu yakasının her semtine aynı gün içinde hizmet veren servisimiz yaptığı her onarımın sonrasında yapılan işe dair 2 yıl garanti vermektedir. Özel bosch servisi olarak Anadolu yakasının tam yirmi beş noktasına garantili ve ekonomik servis imkanı sağlıyoruz.

Yedek parça

Servisimiz evinizde bulunan bosch beyaz eşyaların tamamının tamirinde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Orijinal yedek parça ile yapılan onarımlar sayesinde beyaz eşyalarınız uzun ömürlü ve sağlıklı bir performans sağlar.  Orijinal olmayan parçalarla yapılan tamir ve onarımlar ise kısa zamanda bir çözüm üretse de uzun vadede size daha büyük masraf çıkarabilir. Anadolu yakası bosch servisimizi arayarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Ekonomik servis

Anadolu yakasında hizmet veren servisimiz size her zaman kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata sunmaktadır. Özel bosch servisi olarak bosch çamaşır makinesi, bosch bulaşık makinesi, bosch buzdolabı ve bosch kombilerinizin tamirini bir çok firmaya göre daha ekonomik fiyata yapmaktayız. Servisimiz evinizdeki cihazı yaptıktan sonra yapılan onarımın aynısını daha uygun fiyata yapan bir yer bulursanız şartsız ve koşulsuz olarak paranızı iade etmekteyiz.

Tecrübeli Ustalar

Anadolu yakası bosch servisimizde çalışan her personelimiz servisimizde en az on yıldır hizmet vermektedir. Servisimizde çalışan her personelimizi kendimiz yetiştirmekteyiz. Tecrübeli ustalarımız sayesinde her onarımı kesin olarak yapmaktayız. Çalışan tüm ustalarımız konusunda tecrübeli oldukları için evinizde bozulan her beyaz eşyanın arıza tespitini kısa zamanda yaparlar. Cihazınızda ki arıza tespiti yapıldıktan sonra size arızanın maliyeti bildirilir sizin onayınız doğrultusunda işleme başlanır.

Teknik ekip donanımı

Teknik ekibimiz cihazınızda arızaları %100 tespit edebilmek için gerekli tüm cihazlarla donatılmıştır. Bu sayede beyaz eşyalarınızın onarımı garantili ve kısa zamanda yapılmaktadır. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek arıza tespiti ve onarımların daha ekonomik ve kısa sürede yapılmasını sağlıyoruz.

Telefonla Destek

Anadolu yakası bosch servisi haftanın her günü ve her saatinde arayarak, gerek arıza gerekse aksesuar bilgisi alabilirsiniz. Telefonun öbür ucunda bekleyen personelimiz teknik konuda yeterince tecrübelidir ve sizin sorularınıza eksiksiz cevap verebilirler. Eğer evinizde kullandığınız beyaz eşyalarla ilgili her hangi bir sorun yaşıyorsanız telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Son Yorumlar