2 Yıl Garantili Onarım

2 Yıl Garantili Onarım

Ülkemizde satılan her elektrikli aletin kesinlikle Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın emri ile minimum 2 yıl garanti ile satılması gerekiyor. Bu anlamda hizmet verecek servislerin sayısı pek de önemli olmasa da genel anlamda verilecek hizmetin kalitesi ile birlikte markanın gelecekteki konumunu ortaya koyacaktır. Her malzemenin 2 yıl garanti koşulunu dillendirdiğimiz de bir diğer yandan servisimiz ile de çalışabilirsiniz. Bu noktada ilginç olan şey bazı servislerin onardığı ve orijinal yedek parça kullandığı arızalı ve tamir edilmiş ürünlerde 2 Yıl Garantili Onarım sözünü vermesidir. Her servisin veremeyeceği 2 Yıl Garantili Onarım sözüne karşılık tüketiciler de bu servisleri kullanmaya teşvik ediliyor. Bu noktada fazla aracı araya girmez ise en maksimum boyutta ekonomik yaklaşımların tüketicilerin iyiliğine olacağını düşünüyoruz. Bu tip bir servislik anlayışında yani 2 Yıl Garantili Onarım sözünde her zaman art niyet aramalıyız ancak bu işi yapan tanıdık bir servisimiz ise tüm tanıdıklarımızı bu noktada yalnız bırakmamalıyız. Tartışılan bir konu olarak 2 Yıl Garantili Onarım konusu birer uzman tarafından ele alınır ise bu konuda yapılabilecekler çok net bir yerde durmaktadır. Garantisinin arkasında duran kaliteli firmalar tarafından verilen hizmetin ayrıcalığının bilincinde olarak müşterilerimizi memnun etme yollarının her türlüsü denenmektedir.

2 Yıl Garantili Onarım konusu her zaman tüketicinin isteyeceği ve araştıracağı bir şey olduğundan servisimiz tarafından pazarlanma noktasında çok güzel şeyler düşünülmektedir. Çünkü servisimiz uzman kadrosu ve günün verdiği hizmetler doğrultusunda zaten tercih edilen bir bosch servis iken bu tip bir 2 Yıl Garantili Onarım konusu ile tüketicinin karşısına çıkarsa sektörde uzman ve lider konuma rahatlıkla oturacaktır. Bu durumu anlamak için biraz da tüketici kafasından bakmak gereklidir. Her tüketici 2 Yıl Garantili Onarım konusunda istekli olacaktır diye düşünüyoruz. Çünkü her tüketici tamir ettirdiği bir şeyin hiç sorunsuz en az iki yıl boyunca bozulmamasını ister.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>